O olejkach eterycznychPolityka prywatności

Czyste olejki eteryczne

Jeśli kiedykolwiek sprawiły Ci radość podarowane róże, spacer wśród pól lawendowych lub zapach świeżo ściętej mięty, to doświadczyłaś aromatycznych właściwości olejków eterycznych. Olejki eteryczne mogą poprawiać nastrój, koić zmysły i  wywoływać silne reakcje emocjonalne. Olejki eteryczne to naturalne związki aromatyczne, występujące w nasionach, korze, łodygach, korzeniach, kwiatach i innych częściach roślin. Mogą zarówno pięknie pachnąć, jak i posiadać ogromną moc, dając bezpieczną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Moi ulubieńcy

W mojej własnej, zdrowotnej podróży przez lata, zaczęłam doceniać wartość płynącą z naturalnych rozwiązań. Zrozumiałam, że im więcej takich rozwiązań, tym lepiej dla ziemi i dla naszego ciała! Chciałabym nauczyć Was, jak używać jednego z moich ulubionych naturalnych sposobów - olejków eterycznych - aby poczuć się lepiej i żyć dobrze.

"Niechaj pożywienie będzie Twoim lekarstwem, 

a lekarstwo pożywieniem."

To, co Hipokrates powiedział prawie 2000 lat temu, jest aktualne do dziś. Olejki eteryczne łączymy z pożywieniem w celu osiągnięcia zdrowia i szczęścia.

Dołącz do światowego ruchu wellness

Na całym świecie ludzie szukają naturalnej alternatywy, by żyć zdrowiej i szczęśliwiej. Daj się zainspirować i uzyskaj wsparcie w swojej podróży!

Zarejestruj konto w doTERRA lub wypełnij formularz rejestracyjny

Pobierz bezpłatny przewodnik

Jeśli zastanawiasz się: "Co to są olejki eteryczne? Jak mogę ich użyć dla poprawy swojego zdrowia?", to już teraz pobierz mój bezpłatny przewodnik "Olejki eteryczne dla początkujących"!
SPOTKAJMY SIĘ NA FACEBOOKU ESENCJA ZDROWIA