Olejki eteryczne w ciąży, przy porodzie i dla noworodków

Proponowane zestawy zawierają szereg olejków eterycznych, które zaspokajają wyjątkowe potrzeby podczas ciąży, porodu i połogu, oferując wsparcie w przypadku dyskomfortu fizycznego i dobrego samopoczucia emocjonalnego oraz tworząc pielęgnujące środowisko zarówno dla matki, jak i dziecka. Jednak nie wyczerpują one listy olejków, które można stosować w tym wyjątkowym okresie.

Olejki eteryczne od poczęcia do porodu i później


Wiele kobiet, położnych, aromaterapeutów i pracowników ochrony zdrowia coraz częściej sięga po olejki eteryczne, aby złagodzić niewygodne fizyczne objawy w ciąży i poprawić samopoczucie emocjonalne.

Olejki eteryczne stosuje się w leczeniu rozstępów, bólów piersi, depresji, bólów głowy, zaparć, stresu emocjonalnego, wyczerpania, regulacji hormonów, płodności, żylaków, porannych mdłości i wielu innych dolegliwości.

Zalecenia dotyczące olejków eterycznych pomagają mężczyźnie uporać się ze stresem i niepokojem towarzyszącym ciąży partnerki, pomagają kobiecie pozytywnie wpłynąć na poród, a dziecku już od pierwszych chwil życia cieszyć się korzyściami aromaterapeutycznymi.

Najlepszy zestaw ciążowy

Pielęgnuj swoją podróż, dzięki najlepszemu zestawowi ciążowemu i doświadcz błogiej aromaterapii z dyfuzorem!
Lawenda, pomarańcza, mięta, mieszanka Aromatouch, mieszanka Balance, Mieszanka Clary calm, copaiba, jodła syberyjska, olej kokosowy frakcjonowany, dyfuzor petal, katalog.
W cenie każdego zestawu dodawany jest także katalog doTERRA, ebook pt "Ciąża, narodziny i dziecko", darmowe szkolenie oraz opieka konsumencka doświadczonego konsultanta. 

Cena detal  ok 1600 zł / Cena klubowa ok 1300 zł
Podane ceny przeliczone są z euro wg kursu 4,5 zł, kurs walutowy w momencie zakupu będzie się różnił wg tabeli z banku. Cena zawiera koszty przesyłki.
Uwaga! W listopadzie 2023 r dodatkowa promocja. Zapytaj o kod promocyjny do ceny klubowej, a otrzymasz dodatkowo gratis olejek pomarańczowy i mieszankę AromaTouch (15 ml).

Wsparcie w czasie ciąży i połogu

Olejki zawarte w tym zestawie, takie jak ClaryCalm, copaiba, dzika pomarańcza i AromaTouch, pomagają w utrzymaniu równowagi hormonalnej, dyskomfortach związanych z ciążą i porodem, a także przy regulacji hormonów poporodowych, przy bólach poporodowych i skurczach nóg. Olejki te mogą zapewnić naturalne i delikatne wsparcie w tym okresie transformacji.
W cenie każdego zestawu dodawany jest także katalog doTERRA, ebook pt "Ciąża, narodziny i dziecko", darmowe szkolenie oraz opieka konsumencka doświadczonego konsultanta.

Cena detal  ok 800 zł / Cena klubowa ok 670 zł
Podane ceny przeliczone są z euro wg kursu 4,5 zł, kurs walutowy w momencie zakupu będzie się różnił wg tabeli z banku. Cena zawiera koszty przesyłki.

Dobre samopoczucie emocjonalne i fizyczne

Olejki takie jak Balance, Dzika Pomarańcza i Lawenda mają właściwości sprzyjające relaksowi, spokojowi i równowadze emocjonalnej. Można ich używać do tworzenia kojącego środowiska, pomagania w zasypianiu oraz zmniejszania stresu i przytłoczenia. Korzyści te mogą być cenne zarówno dla matki, jak i dziecka, ponieważ sprzyjają poczuciu spokoju i komfortu w nowym otoczeniu.
W cenie każdego zestawu dodawany jest także katalog doTERRA, ebook pt "Ciąża, narodziny i dziecko", darmowe szkolenie oraz opieka konsumencka doświadczonego konsultanta.

Cena detal/klubowa ok 450 zł
Podane ceny przeliczone są z euro wg kursu 4,5 zł, kurs walutowy w momencie zakupu będzie się różnił wg tabeli z banku. Cena zawiera koszty przesyłki.

Na dobry początek

Zacznij przygodę z olejkami eterycznymi doTERRA. Mały, przyjazny dla użytkownika dyfuzor, który zapewni korzyści dla zdrowia w każdej przestrzeni do 30 m2. Dyfuzor Petal przenosi wyjątkowo drobną, ale znaczną ilość mgiełki do powietrza, uwalniając aromatyczne i terapeutyczne zalety olejków eterycznych doTERRA szybko i bezpiecznie. Skorzystaj też z najpopularniejszych olejków - lawendowego i pomarańczowego. W cenie każdego zestawu dodawany jest także katalog doTERRA, ebook pt "Ciąża, narodziny i dziecko", darmowe szkolenie oraz opieka konsumencka doświadczonego konsultanta.


Cena od ok 300 zł
Podane ceny przeliczone są z euro wg kursu 4,5 zł, kurs walutowy w momencie zakupu będzie się różnił wg tabeli z banku. Cena zawiera koszty przesyłki.


Poznaj bliżej każdy z tych olejków eterycznych

doTERRA Balance

Balance to fantastyczny olejek do stosowania na stopy dziecka w celu przystosowania i ugruntowania dziecka do życia poza łonem matki. Pomaga zrównoważyć dziecko z jego nowym otoczeniem. Doskonale nadaje się również do dyfuzji z dziką pomarańczą podczas porodu, aby uspokoić i skupić się na idealnym porodzie.

Lawenda (łac. Lavandula angustifolia)

Lawenda jest niesamowita do stosowania na stopy dziecka z frakcjonowanym olejem kokosowym, szczególnie na początku, gdy dzieci czasami mieszają noc i dzień. Świetnie nadaje się do relaksującej kąpieli zarówno dla mamy, jak i dziecka.

doTERRA Clary Calm
ClaryCalm jest doskonałym wyborem, gdy potrzebne jest dodatkowe wsparcie dla zrównoważenia hormonów w ciąży, uspokojenia irytujących uderzeń Braxtona Hicksa oraz wsparcia hormonów poporodowych i bólów poporodowych.

Dzika pomarańcza (łac. Citrus Sinensis)
Dzika pomarańcza jest wspaniała do dyfuzji, szczególnie w czwartym dniu. Bardzo łatwo jest odczuwać przytłoczenie. Szczęście Dzikiej Pomarańczy przychodzi na ratunek w czwartym dniu... proszę mi zaufać.

Copaiba (łacCopaifera reticulata, officinalis, coriacea I langsdorffii)

Copaiba to obowiązkowy olejek na wszelkie dolegliwości związane z ciążą, porodem i dzieckiem. Sprawia również, że wszystkie olejki działają lepiej.


doTERRA AromaTouch

Mieszanka AromaTouch jest fantastyczna w przypadku sporadycznych skurczów nóg w czasie ciąży, a także wspiera nisko leżące więzadła i nerw kulszowy. Doskonale sprawdza się również w przypadku niespokojnych nóg i bólów wzrostowych.

Jodła syberyjska (łac. Abies siberica)
Jodła syberyjska jest idealna na wszelkie dolegliwości porodowe i poporodowe. Dobrze mieć ją pod ręką dla ząbkującego dziecka. Powinna znaleźć się w każdej apteczce ze względu na komfort, jaki przynosi w przypadku wszelkiego rodzaju urazów, w tym gdy maluch uderzy się w głowę.

Mięta pieprzowa (łac. Mentha piperita)
Mięta pieprzowa w dyfuzorze to świetny sposób na pobudzenie, gdy czujemy, że nie spaliśmy całą noc, a w południe chcemy po prostu wrócić do łóżka. Fantastyczny również na mdłości w czasie ciąży i porodu.

Inne przydatne olejki eteryczne
Kadzidłowiec (Frankincense) - Pielęgnacja krocza, pielęgnacja pępowiny, wsparcie skóry, wsparcie emocjonalne

Koper włoski (Fennel) - pomoc w dostarczaniu mleka, wsparcie jelit

Szałwia muszkatołowa (Clary Sage) - zmniejsza napięcie i zwiększa skurcze

doTERRA Serenity - tworzy relaksującą, spokojną atmosferę

eBook - ciąża, poród i noworodek

Do każdego zestawu dodawany jest gratis ebook pt. "Ciąża, poród i noworodek". Ten staranie przygotowany materiał zawiera m. in. opisane zasady bezpiecznego stosowania olejków eterycznych, olejki w okresie ciąży, porodu, dla niemowląt, typowe dolegliwości w tych okresach i propozycje rozwiązań z zastosowaniem olejków eterycznych, przepisy DIY na każdy z tych okresów.

Zamów zestaw, a ten ebook otrzymasz gratis!

essential oils for pregnancy, birth & babies

W tej książce znajdziesz informacje oraz porady, jakich olejków używać podczas ciąży, porodu oraz wczesnego macierzyństwa. (Książka w j. angielskim.)

essential oils for maternal wellness

Olejki eteryczne dla dobrego samopoczucia matki dadzą Tobie lub przyszłej matce wiedzę, jak zintegrować olejki eteryczne z macierzyństwem i porodem. (Książka w j. angielskim.)

Bezpłatne przepisy na okres ciąży

Pobierz ulotkę z przepisami na najbardziej potrzebne mieszanki, aby mieć pod ręką najważniejsze informacje dla tego szczególnego i pięknego okresu.