Zasubskrybuj

Olejek eteryczny z różowego pieprzu - odmienia życie

Olejek eteryczny z różowego pieprzu (łac. Schinus molle)

Pieprz różowy, chociaż podobny pod względem nazwy i wyglądu do pieprzu czarnego, jest blisko spokrewniony z nerkowcami. Jego łagodnie owocowy i pieprzowy smak jest również subtelniejszy niż olejku z czarnego pieprzu. Peruwiańskie drzewo pieprzowe uznawane było za święte drzewo w kulturze Inków, którzy wykorzystywali wszystkie jego części.

Olejek eteryczny z różowego pieprzu jest dobrze znany ze swojej zdolności do wspomagania zdrowego metabolizmu i układu odpornościowego, gdy jest przyjmowany wewnętrznie.*
Wewnętrzne stosowanie olejku Pink Pepper może również pomóc organizmowi w utrzymaniu zdrowych funkcji komórkowych i ogólnego stanu komórek. * Limonen i α-Fhellandrene, dwa główne składniki chemiczne olejku eterycznego Pink Pepper, mogą działać uspokajająco na układ nerwowy po spożyciu.* Dodatkowo, limonen może pomóc w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi i cholesterolu we krwi już w normalnym zakresie, gdy jest przyjmowany wewnętrznie.*

doTERRA pozyskuje olejek z różowego pieprzu w Peru oraz w Kenii. W obu krajach, ten olejek jest pozyskiwany w ramach inicjatywy Co-Impact Sourcing.
Veronica straciła męża w wypadku drogowym w 2014 roku. Aby zapewnić utrzymanie piątce małych dzieci, zaczęła wyrabiać sznury z włókien roślin. Początkowo zarabiała około 200 szylingów dziennie, ale z czasem lokalne sklepy przestały kupować od niej. Veronica zaprzyjaźniła się z inną młodą owdowiałą matką, Lucy. Gdy zastanawiały się, jak związać koniec z końcem i zapewnić byt swoim młodym rodzinom, poznały pana Kigo. Człowieka, który zmienił ich życie. Powiedział im, żeby rzuciły pracę i zamiast tego pracowały dla niego, zbierając różowy pieprz. Veronica miała do tego predyspozycje! Odkąd zaczęła zbierać różowy pieprz, Veronica jest w stanie zarobić 1500 szylingów dziennie w porównaniu z marnymi 200-300, które zarabiała wcześniej.

Veronica i Lucy to tylko dwa przykłady setek i tysięcy istnień, na które wpływ mają i będą miały zbiory różowego pieprzu. Dlatego właśnie firma doTERRA prowadzi Co-impact sourcing. Liczy się człowiek i to, jak możemy sprawić, by jego życie stało się lepsze.  
Obejrzyj film , jak pozyskiwanie olejku Pink Pepper wpłynęło na życie Veroniki i Lucy.* Ten produkt nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia ani zapobiegania jakiejkolwiek chorobie. Na tym etapie badania są w fazie eksperymentalnej.

Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj