Zasubskrybuj

Najlepsze prezenty aromatyczne na Walentynki

Zapach ma duży wpływ na nasze emocje. Ponieważ zapach oddziałuje na układ limbiczny, różne aromaty mogą sprawić, że poczujesz się zrelaksowany, pełen energii, otwarty i nie tylko.

Dlatego Walentynki to idealny czas na podarowanie prezentu zapachowego!

Odkryj najpopularniejsze aromaterapeutyczne prezenty dla zakochanych na naszym blogu - olejki eteryczne i produkty, które inspirują do romansu, uczucia, emocjonalnego bezpieczeństwa i wszystkich miłosnych uczuć, które czynią życie pięknym! 


Czy zostaniesz moją Walentynką?

Walentynki to idealny czas, aby wykorzystać aromaterapię dla miłości! Aby wczuć się w ten nastrój, stworzyliśmy niesamowitą Kolekcję Walentynkową, którą możesz podarować ukochanej osobie lub wykorzystać do rozpieszczania siebie!

Zapachy mogą mieć duży wpływ na Twoje emocje - mogą Cię pobudzać, relaksować, wzbudzać zaufanie i nie tylko. Znalezienie odpowiedniego zapachu może pomóc otworzyć serce na miłość, niezależnie od tego, czy jest to romantyczna noc z partnerem, czy pielęgnowanie siebie.

Ten post jest pełen pomysłów na wykorzystanie aromaterapii dla miłości w te Walentynki! Odkryjesz popularne olejki eteryczne dla miłości, plus pomysły na aromaterapeutyczne prezenty i przepisy dla wszystkich, na których Ci zależy.


Aromaterapia dla miłości!

Niektóre zapachy są często kojarzone z miłością. Na przykład kwiaty!

Jako "nuty serca", kwiatowe olejki eteryczne mają bogate zapachy, które wzbudzają otuchę, przebaczenie i miłość. Kwiatowe olejki wnoszą również piękno do naszego życia - tak jak same kwiaty.

Ale nos każdego z nas jest inny.

Róża to nuta serca, która często kojarzy się z miłością ... ale to nie znaczy, że każdy nos kocha różę! A niektórzy ludzie, którzy lubią zapach róży, wcale nie kojarzą go z miłością. Może on im przypominać zabawę w ogrodzie babci, kiedy byli mali. Inne osoby mogły spotkać się z różami podczas trudnego rozstania i wolą całkowicie unikać zapachu tych kwiatów.

Dlaczego to ma znaczenie? Ponieważ. . .

Używanie aromaterapii dla miłości polega na wybieraniu zapachów, które sprawiają, że Twoje serce śpiewa.
Możemy zasugerować pomysły na prezenty i przepisy poniżej, ale nic nie jest "uniwersalne".

W naszej Walentynkowej Kolekcji każdy znajdzie coś dla siebie! Znajdziesz tu olejki eteryczne oraz przepisy na produkty, które możesz wykonać samodzielnie!


Co możesz zrobić z produktami z Kolekcji Walentynkowej? Oto kilka pomysłów na prezenty i przepisów, które zainspirują Cię do działania. Te propozycje pasują do każdej płci - zależy to tylko od tego, jakie zapachy lubisz!

Walentynkowe prezenty dla romantyków, dla przyjaciół i dla Ciebie!


Zacznijmy od romantycznych walentynkowych olejków i produktów, którymi możesz podzielić się ze swoją drugą osobą lub podarować w prezencie. Produkty te mogą pomóc Wam poczuć się bezpiecznie, pewnie i być ze sobą połączonymi. Im bardziej jesteś w stanie stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i ciepła, tym bardziej możesz być otwarty na swoją ukochaną osobę - i tym bardziej zmysłowe i pikantne rzeczy mogą się zadziać!

Okaż swoim przyjaciołom trochę miłości w te Walentynki! Przyjaźnie wypełniają nasze życie szczęściem, śmiechem i miłością - przyjaciele są po to, abyśmy mogli się na nich oprzeć, kiedy najbardziej ich potrzebujemy. Te produkty do aromaterapii to ciepłe prezenty, które pokażą, że Ci zależy i dadzą Twoim przyjaciołom szansę poczuć się pielęgnowanymi i docenionymi.

Bez względu na to, ile masz innych związków, wszystkie one mają jedną wspólną cechę: TY! Miłość własna jest ważna. Buduje Twój sens wartości od środka na zewnątrz, pozwala pokazywać siebie w pełni dla tych, którzy utrzymują znaczące miejsce w Twoim sercu. W rezultacie Twoje związki będą kwitły i stawały się silniejsze niż kiedykolwiek. 

Skorzystaj z kilku naszych ulubionych przepisów (kliknij w zdjęcie, aby przejść do przepisu).Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj