Zasubskrybuj

Zendocrine - Mieszanka regenerująca

Zendocrine™
Mieszanka regeneracyjna
Zendocrine to idealna mieszanka olejków dla każdego, kto chce zmienić swój styl życia. Stosuj mieszankę Zendocrine każdego dnia, dodając ją do wody!

.
Co zawiera ta kompozycja olejków eterycznych?

Kolendra (nać)
Geranium
Jałowiec
Rozmaryn
Tangerynka

Liczne zastosowania i korzystne właściwości olejku z liści kolendry są udokumentowane od wieków. Kulinarne zastosowania kolendry są nieograniczone! Łatwo dodają świeży, smaczny akcent do mięs, sałatek, dipów i przekąsek. Wyrazisty, ziołowy smak z pewnością ożywi każde danie! Olejek eteryczny z naci kolendry cechują również właściwości oczyszczające, szczególnie dobrze sprawdza się oczyszczając powietrze i eliminując nieprzyjemne zapachy – pozostawia po sobie lekki, ziołowy zapach.

Pozostałe olejki, które wchodzą w skład tej mieszanki mają właściwości oczyszczające i regenerujące.

Zendocrine ® Miszanka regenerująca to zastrzeżona mieszanka olejków eterycznych, która wspomaga zdrowe funkcjonowanie wątroby, nerek, okrężnicy, płuc i skóry. * W zależności od preferencji dotyczących podawania, możesz dodać 1-2 krople do napojów z owoców cytrusowych, herbaty lub wody albo użyj wygodnych kapsułek.
 Dla tych, którzy troszczą się o długoterminowe zdrowie wątroby, nerek, okrężnicy, płuc i skóry, Zendocrine może być przyjmowany codziennie przez cały rok, ale dla tych, którzy szukają tylko „wiosennego porządkowania”, jest on integralną częścią 30-dniowego program oczyszczającego.

Aby wesprzeć normalne funkcje autodetoksykacji wątroby i innych narządów oczyszczających, uzupełniaj poranne i wieczorne posiłki o 1-2 krople Zendocrine Mieszanka Regeneracyjna w wybranym napoju lub w kapsułce.


Jeśli szukasz sposobu na wprowadzenie zmiany stylu życia lub potrzebujesz pomocy w wypełnieniu postanowień, przyjmuj jedną kroplę mieszanki doTERRA Zendocrine codziennie przez tydzień jako część zdrowego trybu życia.

Kapsułki żelowe Zendocrine zawierają zastrzeżoną Mieszankę Regeneracyjną Zendocrine doTERRA, w skład której wchodzą olejki eteryczne z mandarynki, rozmarynu, geranium, jałowca i liści kolendry. Ta skuteczna mieszanka pomaga pozbyć się niepożądanych substancji z organizmu. Kapsułki Zendocrine to szybki i łatwy sposób na stosowanie Mieszanki Regeneracyjnej doTERRA Zendocrine, niezależnie od tego, czy podróżujesz, jesteś w pośpiechu, czy po prostu lubisz wygodną formę kapsułek!


Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj