Zasubskrybuj

Techniki aplikacji olejków eterycznych - Symfonia Komórek


Symfonia Komórek (ang. Symphony of the Cells ™, SOC) przyjmuje holistyczne podejście do dobrego samopoczucia i szanuje ważność właściwego dbania o ciało. Obejmuje szereg dostosowanych zastosowań olejków eterycznych, które są ukierunkowane na różne układy organizmu i związane z nimi schorzenia.

Powstanie techniki

Boyd Truman stworzył różne aplikacje SOC, opierając się na ponad 26-letnim doświadczeniu w branży wellness i bezpośrednim stosowaniu czystych, terapeutycznych olejków eterycznych. Każda aplikacja jest ukierunkowana na określony układ ciała i zawiera listę olejków eterycznych, które - dzięki doświadczeniu i szkoleniu - Boyd uznał, że najlepiej nadają się do tego systemu. Technika aplikacji polega na nałożeniu warstw olejku na obszary, w których znajduje się duża ilość zakończeń nerwowych: na całe plecy i na spody stóp. 

Cel, powód

Aplikacje SOC zostały stworzone przez Boyda, aby umożliwić innym zwiększenie pewności siebie w stosowaniu olejków eterycznych. Aplikacje pozwalają użytkownikowi doświadczyć i podzielić się mocą olejków eterycznych. Mogą być wykonywane na sobie lub na innych.


Moim zdaniem aplikacja Symfonia Komórek to jeden z najbardziej potężnych i skutecznych sposobów na stosowanie terapeutycznych olejków eterycznych. Technika ta jest prosta, ale równocześnie skuteczna; łatwa do wykonania w warunkach domowych, jak i wspaniała do zastosowania w gabinetach masażu czy gabinetach terapii naturalnych. Wielokrotnie stosowałam ją w domu oraz u znajomych. Jeśli naprawdę chcesz poznać moc olejków eterycznych i poszukujesz naturalnych metod na wsparcie zdrowia, to Symfonia Komorek jest tym, czego szukasz.

„Jeśli ktoś pragnie dobrego zdrowia, należy najpierw zapytać samego siebie, czy jest gotowy pozbyć się przyczyn swojej choroby. Tylko wtedy można im pomóc ”.

- Hipokrates


Obejrzyj film, jaki nagrałam nt Symfonii Komórek:Książkę z aplikacjami Symfonii Komórek można nabyć w sklepie: Akcesoria Olejkowe
Więcej informacji nt tej aplikacji: Symphony Of The Cells


Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj