Zasubskrybuj

Żegnajcie toksyny, witaj naturo!

W maju na grupie na FB: Jest na to olejek! - Edukacja dla każdego zajmujemy się tematem: MNIEJ TOKSYN W DOMUDecyzje, które podejmujesz przy sklepowych półkach przy wyborze środków czystości mają ogromne znaczenie dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich, ale również dla środowiska.
Produkty, które znajdziesz w supermarketach w większości zawierają drażniące i uczulające substancje chemiczne takie jak: chlorowy wybielacz, amoniak, formaldehydy, ftalany, czwartorzędowe związki dezynfekujące oraz inne toksyny.

Coraz więcej ludzi w dzisiejszych czasach zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na nasze zdrowie mają produkty, których używamy na co dzień w gospodarstwie domowym. Największym zagrożeniem są środki do sprzątania, ale również proszki do prania , czy kosmetyki z którymi nasza skóra ma kontakt każdego dnia. Objawy takie jak kaszel, katar, kichanie, wysypki skórne, bóle głowy i wiele innych znikną po zaprzestaniu korzystania z toksycznych chemikaliów. Dla tych, którzy starają się utrzymać czysty i bezpieczny dom, wyniki badań są bezwzględnym wezwaniem do działania.

Nadszedł więc czas, aby pozbyć się z domu środków czyszczących zawierających tak wiele szkodliwych substancji chemicznych.
Wystarczy zmienić używane dotąd chemiczne środki czyszczące, zawierające szkodliwe składniki, na preparaty robione własnoręcznie z użyciem naturalnych środków, miedzy innymi olejków eterycznych czystej klasy terapeutycznej.

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ dōTERRA zadbała o twoje gospodarstwo domowe.
Możesz mieć czysty i bezpieczny dom bez stosowania szkodliwych chemikaliów.

Jak to zrobić? Zapraszamy do grupy na Facebooku Jest na to olejek! - Edukacja dla każdego, w zebranych Przewodnikach zapoznasz się z naszymi sposobami radzenia sobie z codziennymi porządkami .

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo przepisów na środki do utrzymania czystości w domu. Moje ulubione przepisy to:


A jakie są Twoje ulubione naturalne środki, zapewniające zmniejszenie toksyn w domu?

Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj