Zasubskrybuj

Copaiba - olejek eteryczny


OPIS PRODUKTU
Olejek eteryczny z copaiby pochodzi z wonnego drzewa tropikalnego, rosnącego w Ameryce Południowej. Od XVI wieku olejek eteryczny z copaiby jest stosowany w tradycyjnych praktykach zdrowotnych przez rdzennych mieszkańców północnej i północno-wschodniej Brazylii. Olejek eteryczny z copaiby jest szeroko stosowany w produkcji kosmetyków, w tym mydeł, kremów, balsamów i perfum, ze względu na jego zdolność do poprawy przejrzystości i gładkości cery. Stosuj miejscowo w połączeniu z olejkiem bazowym lub kremem nawilżającym do twarzy, aby pomóc utrzymać czystość i przejrzystość skóry oraz zmniejszać powstawanie niedoskonałości skóry.

UŻYCIE
• Dodaj olejek z copaiby do kremu nawilżającego, aby skóra zyskała zdrowy wygląd.
• Zastosuj olejek z copaiby z frakcjonowanym olejem kokosowym do masażu nóg po intensywnym wysiłku fizycznym.

COPAIBA: INDYWIDUALNY ZAPACH
Wykorzystaj olejek z copaiby jako składnik własnego, spersonalizowanego zapachu! Olejki, które dobrze współgrają z olejkiem eterycznym z copaiby to olejki z rumianku rzymskiego, drzewa cedrowego, sandałowca, kadzidła oraz ylang ylang. Wybierz ulubiony spośród tych olejków lub wybierz swój własny i stwórz mieszankę zapachową w buteleczce z kulką! Po stworzeniu własnej kompozycji zapachowej wystarczy wypełnić resztę butelki frakcjonowanym olejem kokosowym.

SPOSÓB UŻYCIA
Miejscowe: Masaż: wymieszać 5 kropli z 10 ml olejku bazowego. 
Kąpiel: wymieszać 5 kropli z 5 ml olejku bazowego. 
Perfumowanie: wymieszaj 1 kroplę z 10 kroplami olejku bazowego. 

Wyłącznie do użytku miejscowego.
UWAGA Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli jesteś w ciąży lub trakcie leczenia. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami.

OBEJRZYJ FILM Z POLSKIMI NAPISAMI

Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj