Zasubskrybuj

Pomarańcza - uśmiech w butelce

Zawsze, gdy daję do powąchania olejek eteryczny ze skórki pomarańczy - Wild Orange - jego zapach wywołuje uśmiech na twarzy osób, które go wąchają. Nazywam go olejkiem uśmiechu.


Olejek z dzikiej pomarańczy jest tłoczony na zimno ze skórki tych owoców. Ze względu na energetyzujący aromat i wiele korzyści jest on jednym z najlepiej sprzedających się olejków eterycznych dōTERRA. Bogaty w monoterpeny olejek z dzikiej pomarańczy ma właściwości pobudzające i oczyszczające. Olejek z dzikiej pomarańczy dodaje każdej mieszance olejków eterycznych świeżego, słodkiego i orzeźwiającego aromatu, który poprawia nastrój i dodaje energii!

ZASTOSOWANIA

  • Rozpylaj olejek w dyfuzorze, aby uzyskać poprawiający nastrój aromat i podnieść poziom energii.
  • Jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, nanieś na wewnętrzną stronę dłoni jedną lub dwie krople olejku wraz z olejkiem z mięty pieprzowej kadziowym (w takich samych proporcjach) i rozetrzyj w dłoniach, następnie wmasuj w kark.
  • Dodaj kilka kropli olejku z dzikiej pomarańczy do bezzapachowego balsamu i nakładaj na całe ciało.
  • Aby wziąć orzeźwiający prysznic, dodaj kilka kropli do żelu do mycia ciała.
  • Są dni, kiedy brak Ci sił i motywacji, żeby wstać i iść do pracy lub na siłownię. Dodaj wówczas kropelkę olejku z pomarańczy do swojego koktajlu lub do szklanki z wodą, a poczujesz napływ sił witalnych na resztę dnia!


SPOSÓB UŻYCIA

Aromatycznie: Dodaj trzy lub cztery krople do dowolnego dyfuzora.
Zewnętrznie: Wetrzyj jedną lub dwie krople w wybranym miejscu. Rozcieńcz z frakcjonowanym olejem kokosowym dōTERRA, aby zminimalizować reakcję uczuleniową skóry
Wewnętrznie: Dodaj jedna kroplę do wody, napoju, koktailu lub deseru.

Obejrzyj film, jak doTERRA pozyskuje olejek z pomarańczy oraz jgo najpopularniejsze zaastosowania.



Dodatkowe środki ostrożności: UWAGA Może powodować podrażnienia skóry. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią lub znajdujesz się pod opieką lekarską, skonsultuj się ze swoim lekarzem. Unikać kontaktu z oczami, wewnętrzną częścią uszu i innymi wrażliwymi obszarami. Unikać światła słonecznego i promieni UV przez przynajmniej 12 godzin po zastosowaniu.



Komentarze (0)

Jeszcze nie ma komentarzy

Skomentuj